Kom ontbijten en netwerken voor het goede doel!

Business Breakfast Club Twente

Stuurgroep op bezoek in de Huiskamer

Onze stuurgroep was gisteravond te gast in de Ronald Mcdonald Huiskamer Enschede voor haar maandelijkse vergadering. Wat een fijne en mooie ruimte is het toch. En wat gaaf dat wij een klein beetje mogen bijdragen aan deze Huiskamer, zodat de gasten even op adem kunnen komen.

Wil je ook meedoen? Word dan lid van onze club via een e-mail naar enschede@ronaldmcdonaldhuis.nl of via een bericht naar één van onze stuurgroepleden (Jan BruinsJan GerritsenMiriam FrankenLia Greidanus – KatalancCora KuiperHeleen SchöppinkFokkelien Boorsma).

Het volgende ontbijt staat gepland op 15 september a.s. bij World Trade Center Twente in Hengelo. Zien wij jou daar?

Groep in Huiskamer

Bijeenkomsten / Evenementen

Laatste nieuws